الماس داران پارسه خاورمیانه

۰۲۱-۹۱۳۰۵۱۶۱

مشاوره رایگان

کارفرمایان موظفند حداقل حقوق کارگران را که شامل دستمزد، مرخصی، حق اولاد، حق مسکن، حق بن ، عیدی وسنوات و امثال آن می‌باشد را در موعد مقرر پرداخت نماید.
برخی کارفرمایان از حقوق قانونی کارگران مطلع نیستند و ناخواسته حقوق کارگران را به طور کامل پرداخت نمی کنند. شما باید در نظر داشته باشید حداقل حقوق قانونی کارگر از الزامات قانون کار می باشد و می بایست پرداخت گردد.
برخی نیز حقوقی بالاتر از مصوبه وزارت کار پرداخت می کنند و بدون توجه به الزامات قانونی و فرمهای مربوطه راه را برای برخی کارگران سودجو باز می کنند

شرکت الماس داران پارسه خاورمیانه با تکیه بر توانائی ها و استفاده از تکنیک های حقوقی خاص و تجربیات بهترین راه حل با ارائه مشاوره صحیح و تخصصی و قبول وکالت متعهدانه در اداره کار. آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی روابط کار توسط وکیل تخصصی با حداقل زمان و کمترین هزینه می باشد.
اگر می خواهید حقوق کارگران را به صورت کامل پرداخت کنید و در جلسات هیات تشخیص و اداره کار نیز حقی از شما زایل نشود، با ما تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر اقدام نمایید و همچنین از خدمات اینترنتی این شرکت در راستای بهبود شرکت خود اقدام نمایید.