بازاریابی صادراتی آنلاین محصولات ایرانی در بازار چین

بازاریابی صادراتی آنلاین محصولات ایرانی در بازار چین

بازاریابی صادراتی آنلاین محصولات ایرانی در بازار چین

بنابر اعلام معاون امور بین‌الملل اتاق بازرگانی تهران، متخصصان شرکت Anext «خدمات‌دهنده کسب‌وکار دوئین (TikTok)» که یکی از شرکت‌های برتر تجارت الکترونیک در کشور چین است، با سفر به کشورمان روز یکشنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۰۲ در اتاق بازرگانی تهران حاضر می‌شوند تا با فعالان اقتصادی کشورمان دیدار و گفت‌وگو می‌کنند.

این شرکت تجاری برای محصولات مختلف به صورت ویدئویی تولید محتوا می­کند و با استفاده از داده­های هوش مصنوعی، ضمن شناسایی ذائقه مشتریان چینی، شرکت­های ایرانی را در بازاریابی و فروش محصولات از طریق پلتفرم­های پرمخاطب در چین از جمله دوئین (تیک­تاک) یاری می­رساند.

در همین راستا، اتاق تهران در نظر دارد تا همایشی را در ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۱ تیرماه ۱۴۰۲ به منظور دیدار و مذاکره فعالان اقتصادی ایرانی علاقمند با مدیران عالی این شرکت و آشنایی با فرصت‌های ورود به بازار چین از طریق این پلتفرم برگزار کند.

علاقمندان می‌توانند برای حضور در این نشست در وب‌سایت اتاق تهران ثبت‌نام کنند. مهلت ثبت‌نام تا روز ­شنبه مورخ ۱۰ تیرماه است. حضور در این رویداد هیچ‌گونه هزینه‌ای برای اعضای اتاق و فعالان اقتصادی در برندارد، اما ثبت‌نام الزامی است. لازم به ذکر است که فرم ثبت‌نام باید به زبان انگلیسی پر شود تا در اختیار طرف چینی قرار گیرد.