الماس داران پارسه خاورمیانه

۰۲۱-۹۱۳۰۵۱۶۱

افزایش ۲۹ درصدی صدور و تمدید کارت بازرگانی و عضویت

news 49

براساس گزارش معاون توسعه عضویت اتاق بازرگانی تهران مجموع کارت‌های بازرگانی و عضویت صادره و تمدیدی در اردیبهشت سال جاری به نسبت اردیبهشت ۱۴۰۲ با رشد ۲۹ درصدی مواجه شده و از ۱۱۴۳ فقره کارت در اردیبهشت گذشته به ۱۴۷۶ فقره کارت در اردیبهشت ماه سال جاری رسیده است.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، اعظم رضایی در توضیح جزئیات این ارقام گفت: تعداد کارت‌های بازرگانی صادره و تمدیدی از ۹۶۰ کارت در اردیبهشت سال ۱۴۰۲ به ۱۳۷۱ کارت در مدت مشابه سال جاری رسیده است که نشان از رشد ۴۲ درصدی دارد.

او افزود: در مجموع نیز صدور و تمدید کارت‌های بازرگانی و عضویت در اتاق تهران در این ماه از ۱۱۴۳ کارت در سال ۱۴۰۲ با رشد ۲۹ درصدی به ۱۴۷۶ کارت در سال جاری رسیده است.

به گفته رضایی همچنین بررسی آمار صدور و تمدید کارت‌های بازرگانی و عضویت در سال ۱۴۰۲ حکایت از آن دارد که در مجموع ۱۶ هزار ۴۸۱ کارت در سال گذشته صادر و تمدید شده که ۱۴ هزار و ۱۵۴ کارت بازرگانی و ۲۳۲۷ کارت عضویت بوده است.

به این ترتیب، ۹۱۵ کارت حقیقی و حقوقی در بخش عضویت صادر و ۱۴۰۹ کارت حقیقی و حقوقی نیز تمدید شده است. در عین حال ۳۴۵۴  کارت حقیقی و حقوقی بازرگانی صادر شده و ۱۰ هزار و ۷۰۲ کارت نیز تمدید شده است.

اعظم رضایی با اشاره به برنامه عضویت فراگیر اتاق تهران در دوره دهم از عموم فعالان اقتصادی دعوت کرد برای رسمیت بخشیدن به فعالیت‌های خود و افزایش توان پیگیری بخش خصوصی و مهم‌تر از آن برخورداری از خدمات اتاق تهران به عضویت قدیمی‌ترین نهاد مدنی بخش خصوصی کشور دربیایند.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

نظرات بسته شده است.